РапідТрайдент

Завершилися натівські військові навчання «Рапід Трайдент – 2019»

Цьогорічні військові навчання «Рапід Трайдент – 2019» за участю понад 3500 військовослужбовців з 14 країн світу завершилися.

Окрім України та США до участі у навчаннях було залучено військовослужбовців з Канади, Великобританії, Болгарії, Литви, Туреччини, Румунії, Грузії, Республіки Молдова та Республіки Польща.

Військові з різних країн навчалися спільно протистояти спільному агресорові.

В останній день навчань військові вибивали ворога, який дуже добре закріпився на нашій території.

Як повідомляє медіа центр Міністерства оборони України, наступ на ворога вели пліч-опліч воїни 10 окремої гірсько-штурмової бригади, Національної гвардії  України, вертолітники армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України  та військовослужбовці 101 повітряно-десантної дивізії США.

Читати також:  В Україні розпочалися натівські військові навчання Репід Трайдент

Нагадаємо, що навчання відбувалися на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львівській області з 16 до 28 вересня.

Як повідомляла ІА Syla.news, під час спілкування з іноземними колегами, міністр оборони України Андрій Загороднюк запевнив, що співпраця українських військових з інструкторами НАТО буде зростати.

Читати також:  "Слуги народу" готові вигнати інструкторів армії США з України

Фото надано медіацентром Міністерства оборони України

-------
Loading...
38 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up