прокуратура

Військова прокуратура вимагає повернути майно військових у Львові

Військова прокуратура через суд хоче повернути у власність Міністерства оборони приміщення на вулицях Луганській та Стрийській у Львові.

Як повідомляє пресслужба Військової прокуратури Західного регіону України, заступник військового прокурора Львівського гарнізону звернувся  до господарського суду Львівської області з позовом про витребування на користь держави в особі Міністерства оборони України нерухомого майна у м. Львові по вул. Луганській. Площа нерухомості становить 2,5 тис кв м, а вартість – понад 30 млн грн.

Читати також:  П’ять років ув’язнення за жарти зі зброєю, - рішення суду

«Зазначене майно – офісне та технічні приміщення одного із державних підприємств, незаконно відчужено з державної власності за зведеним виконавчим провадженням ще 2013 року через прилюдні торги. Однак, зазначена реалізація відбулася з порушенням Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна». Крім того, дана нерухомість реалізована за цінами нижче ринкових», – повідомляє пресслужба.

Читати також:  Військові розікрали МіГ-29 по частинах

Оскільки новий власник відмовився добровільно повернути майно, прокуратура звернулася до суду.

Також прокуратура регіону встановила, що один з концернів продав за зниженою ціною приміщення кафе у Львові по вул. Стрийській, яке належало  Міністерству оборони України. Площа цього майна становить 161 кв м, а його вартість – понад 4 млн грн. Його також повертатимуть власникові через суд.

217 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up