У польському Тарнові виявили 29 нелегальних працівників з України

У польському Тарнові виявили 29 нелегальних працівників з України

Прикордонники у Тарнові виявили 29 громадян України, які працювали «на чорно». Дев’ятьох із них затримали.

Про це повідомляє сайт In Poland.

Працівники прикордонної охорони з Тарнова перевірили загалом 35 громадян України та власника компанії. Зазначається, що цих людей скерувала на роботу агенція з працевлаштування, яка зареєстрована у Польщі.

Проаналізувавши документацію фірми, виявилося, що 29 іноземців працювали незаконно (жодних дозволів та цивільно-правових договорів не підписано). Заарештовано дев’ять громадян України – 7 жінок та 2 чоловіків.

Командир відділення прикордонної служби у Тарнові розпочав адміністративне провадження та виніс рішення щодо кожної особи, яке зобов’язує іноземців повернутися, одночасно забороняючи в’їзд на територію країн Шенгену строком на один рік.

Читати також:  У Польщі заборонили "бандерівську" символіку

Інші 20 (12 жінок та 8 чоловіків) на момент перевірки були відсутні, тому справи щодо них направили до суду, який і ухвалить рішення про міру покарання. До суду також скерували справу щодо керівника агенції з працевлаштування, яка відправила українців на нелегальну роботу. Відомо, що це також громадянин України.

Цікаво, що це агентство на своєму веб-сайті гарантує, що пропонує допомогу компаніям, які не мають часу та досвіду в отриманні необхідних документів для легального працевлаштування іноземців.

Читати також:  Дуда просить суд перевірити статті про українських націоналістів у законі про ІНП

А тим часом кількість дозволів на роботу, виданих іноземцям, у першому півріччі цього року становила 217 297 , – повідомляє польське центральне статистичне управління (GUS). Для порівняння, за аналогічний період минулого року ця кількість становила – 147 981.

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up