Зеленський

Підприємці у Києві кликали Зеленського “на каву”

Сьогодні у Києві під Офісом Президента зібрались понад 500 підприємців з усіх регіонів України з вимогою ветувати закони №1053-1 та №1073, які вони розцінюють як тиск на бізнес.

Підприємці скандують: “Вето” та запрошують Зеленського на каву.

Як пояснили представники малого бізнесу, ухвалення зазначених законів знищить їхній невеликий бізнес. Зокрема, за словами підприємців, ці закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде направляти до податкової і платити з кожного чеку податок. А якщо сума за рік буде вище 300 тисяч грн, то треба буде вже платити податки як великий бізнес. Наразі у малого бізнесу фіксований податок.

Читати також:  Просто з літака. Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з українською діаспорою

До Києва приїхати бізнесмени, зокрема, з Одеси, Черкас, Чернігова, Сум та інших міст.

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 вересня ухвалила закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг і про реєстратори розрахункових операцій у смартфоні, а також схвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України.

Також парламент ухвалив закон №1073 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг”.

Закони спрямовані на виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та «відбілювання» обігу товарів, що реалізуються без офіційного відображення тими суб’єктами господарювання, які згідно законодавства не звільнені від обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, проте реально їх не використовують.

Читати також:  Польській владі обіцяють швидко звільнити Володимира В'ятровича

Раніше партія “Європейська солідарність” закликала підприємців долучитися до збору підписів на підтримку постанови про скасування законів 1053 та 1073 щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, а також до напрацювання нового закону, який врахує інтереси бізнесу.

254 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up