Зеленський

Підприємці у Києві кликали Зеленського “на каву”

Сьогодні у Києві під Офісом Президента зібрались понад 500 підприємців з усіх регіонів України з вимогою ветувати закони №1053-1 та №1073, які вони розцінюють як тиск на бізнес.

Підприємці скандують: “Вето” та запрошують Зеленського на каву.

Як пояснили представники малого бізнесу, ухвалення зазначених законів знищить їхній невеликий бізнес. Зокрема, за словами підприємців, ці закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде направляти до податкової і платити з кожного чеку податок. А якщо сума за рік буде вище 300 тисяч грн, то треба буде вже платити податки як великий бізнес. Наразі у малого бізнесу фіксований податок.

До Києва приїхати бізнесмени, зокрема, з Одеси, Черкас, Чернігова, Сум та інших міст.

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 вересня ухвалила закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг і про реєстратори розрахункових операцій у смартфоні, а також схвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України.

Читати також:  Зеленський погоджуватиме закон про статус Донбасу з Кремлем - Яременко

Також парламент ухвалив закон №1073 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг”.

Закони спрямовані на виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та «відбілювання» обігу товарів, що реалізуються без офіційного відображення тими суб’єктами господарювання, які згідно законодавства не звільнені від обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, проте реально їх не використовують.

Раніше партія “Європейська солідарність” закликала підприємців долучитися до збору підписів на підтримку постанови про скасування законів 1053 та 1073 щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, а також до напрацювання нового закону, який врахує інтереси бізнесу.

48 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up