російські книги

Львів’янина оштрафували за торгівлю російськими книгами

У Львові на суму 41,7 тис. грн оштрафували місцевого підприємця Ростислава Касіяна за продаж російських книг без необхідних дозволів.

Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Співробітники відомства за сприяння Служби безпеки України виявили книги 25 вересня в магазині, розташованому в центрі Львова. Вироблена у РФ видавнича продукція продавалася без відповідних дозвільних документів.

Книги були вилучені, а на власника магазину наклали штраф у розмірі 41 тис. 730 грн.

У Держкомтелерадіо не уточнили кількість вилучених книг і які видавництва їх випустили. Однак у відомстві відзвітували, що всього за поточний рік було зафіксовано 20 випадків, коли підприємців штрафували за нелегальне ввезення російських книг.

Нагадаємо, що обмеження на ввезення літератури, виробленої на території країни-агресора, набули чинності у січні 2017 року.

Додамо, що у вересні 2018 року Львівська обласна рада встановила заборону на публічне використання будь-якого російськомовного культурного продукту.

Обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме на Львівщині до повного припинення окупації українських територій.

497 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up