Гончарук

Кожному готелю – гральні автомати. Уряд схвалив законопроєкт про гральний бізнес

Кабінет міністрів найближчими днями подасть на розгляд Верховний Ради законопроєкт щодо легалізації грального бізнесу. Згідно з документом, гральні автомати мають зникнути з вулиць. Азартні ігри будуть дозволені лише в готелях. Уряд сподівається, що завдяки такій новації вдасться суттєво попвнити бюджет.

Про це під час презентації Програми дій уряду сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Укрінформ.

“Ми хочемо, щоб гральні автомати зникли з вулиць, тому уряд розробив за дорученням Президента відповідний законопроєкт. Вчора ми за нього проголосували, і найближчими днями — сьогодні чи завтра, він буде внесений в парламент. Мета цього законопроєкту — поприбирати гральні зали та гральні автомати з вулиць”, – сказав Гончарук.

Він зазначив, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів.

“У законопроєкті детально описано та упорядковано, як ми пропонуємо врегульовувати гральний бізнес. Окремо врегульовується питання лотерей”, – зауважив Гончарук.

Читати також:  Президент Зеленський наказав легалізувати гральний бізнес

Прем’єр додав, що легалізація грального бізнесу поповнить державний бюджет на 2-2,5 млрд грн.

“Якщо ми говоримо про дохідну частину бюджету, то ми розраховуємо, що близько 2-2,5 млрд грн отримаємо за рахунок легалізації грального бізнесу в бюджет. Але треба ще рахувати, потрібно розуміти, який закон буде ухвалено”, – сказав Гончарук.

Він зазначив, що легалізація грального бізнесу може позитивно вплинути й на зростання ВВП, але воно буде незначне, до 1%.

“Точні розрахунки ми надамо, коли буде зрозуміла фінальна версія законопроєкту, ближче до другого читання ми поговоримо про точні цифри та економічний ефект”, – запевнив Прем’єр.

64 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up