Гончарук

Кожному готелю – гральні автомати. Уряд схвалив законопроєкт про гральний бізнес

Кабінет міністрів найближчими днями подасть на розгляд Верховний Ради законопроєкт щодо легалізації грального бізнесу. Згідно з документом, гральні автомати мають зникнути з вулиць. Азартні ігри будуть дозволені лише в готелях. Уряд сподівається, що завдяки такій новації вдасться суттєво попвнити бюджет.

Про це під час презентації Програми дій уряду сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Укрінформ.

“Ми хочемо, щоб гральні автомати зникли з вулиць, тому уряд розробив за дорученням Президента відповідний законопроєкт. Вчора ми за нього проголосували, і найближчими днями — сьогодні чи завтра, він буде внесений в парламент. Мета цього законопроєкту — поприбирати гральні зали та гральні автомати з вулиць”, – сказав Гончарук.

Читати також:  В Україні легалізують гральний бізнес. Рада підтримала відповідний законопроєкт

Він зазначив, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів.

“У законопроєкті детально описано та упорядковано, як ми пропонуємо врегульовувати гральний бізнес. Окремо врегульовується питання лотерей”, – зауважив Гончарук.

Прем’єр додав, що легалізація грального бізнесу поповнить державний бюджет на 2-2,5 млрд грн.

“Якщо ми говоримо про дохідну частину бюджету, то ми розраховуємо, що близько 2-2,5 млрд грн отримаємо за рахунок легалізації грального бізнесу в бюджет. Але треба ще рахувати, потрібно розуміти, який закон буде ухвалено”, – сказав Гончарук.

Читати також:  У Львівській області поліція примусово зачинила 268 гральних закладів

Він зазначив, що легалізація грального бізнесу може позитивно вплинути й на зростання ВВП, але воно буде незначне, до 1%.

“Точні розрахунки ми надамо, коли буде зрозуміла фінальна версія законопроєкту, ближче до другого читання ми поговоримо про точні цифри та економічний ефект”, – запевнив Прем’єр.

218 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up