Життя незламних людей покажуть у серії документальних фільмів «Духовна Україна»

Боротьба головного героя фільму зі смертельною недугою лише за два дні зйомок перетворилася на першу серію з циклу документальних фільмів «Духовна Україна».

Один день, один діагноз, один сильний чоловік. Це Василь Ілечко, він родом з невідомого села Іваники, що на Яворівщині, і в нього виявили четверту стадію раку. Постійна боротьба з невиліковною хворобою не стала для нього вирішальним етапом, а додала снаги для нових звершень.

Головний герой фільму - Василь Ілечко. Фото - Мар'яна Назарчук
Головний герой фільму – Василь Ілечко. Фото – Тетяна Брук

Тепер він головний герой циклу документальних фільмів “Духовна Україна”. Складна життєва історія надихнула авторку цього циклу фільмів Мар’яну Назарчук розповісти про неї всім українцям.

“Про пана Василя я чула десь пів року назад. Мені знайома про нього розповіла. Вона сказала, що є такий чоловік, який не зрозуміло ні для кого після того, як його виписали з лікарні, на правду, помирати. прощатися з рідними, почав приходити до тями. І зараз ви бачите, він спілкується, ходить, він хоче грати на скрипці , тепер він ще й актор. Це просто неймовірні речі”, – розповідає про своє знайомство з Василем авторка ідеї фільмів “Духовна Україна” Мар’яна Назарчук.

Сам головний актор Василь Ілечко розповідає про те, що зйомки у фільмі були його першим досвідом у кіно, попри те, що колись він навчався акторській майстерності в театрі “Мета”:

“Я колись був в театрі “Мета” і був більш-менш готовий до цих зйомок. Навіть режисер мене похвалив за те, що я добре себе веду в кадрі.”

Читати також:  МОЗ: хто приїжджатиме до дітей з температурою
Зйомки циклу фільмів “Духовна Україна”. Фото – Тетяна Брук

За словами Василя, у знімальний процес він взагалі не втручався, а готову першу серію побачив, буквально, вчора.

“Я в знімальний процес абсолютно не вникаю. Я не хочу дивитися кадри, які є, я от тепер їх бачу перший раз. Мене це абсолютно не цікавить. Адже я весь зосереджений на тому, що мене питають, що я роблю, як я проходжу. Бо щоб було правдоподібно, людина має постійно думати про те”, – ділиться своїми враженнями від зйомок Василь Ілечко.

Попри масштабність проекту, команда змогла реалізувати ідею за два тижні. А зйомки першої серії тривали лише два дні.

“Я знала про пана Василя ще раніше. але буквально дві неділі назад вирішила, що хочу зробити цей цикли. У мене є чудова команда, бо я маю багато проектів за плечима. Тому зібралась команда людей. ініціаторів, які хочуть щось змінювати. Сьогодні перед нами є приклад – пан Василь, який доводить, що для того, щоб нам бути здоровими, потрібна не тільки медицина. Твоя сила духу також повинна бути “, – розповідає про реалізацію проекту авторка ідеї.

Мар’яна Назарчук та Василь Ілечко. Фото – Тетяна Брук

Мар’яна Назарчук пояснює, що для неї великою несподіванкою стало те, що відомий італійський кінорежисер Массімо Гербера вирішив взятися за втілення такого надихаючого проекту:

“Звичайно, мені було дуже дивно, що Массімо Гербера захотів приїхати одразу, як я йому запропонувала.”

Сам італійський кінорежисер розповідає, що це не перша його поїздка до України. В його доробку є понад 30 вітчизнятих фільмів, серед яких “Духовна Україна” буде п’ятим документальним.

“Мені було дуже приємно знімати цей фільм, адже він мене дуже вразив. Мені самому дуже цікаво співпрацювати з іншими країнами, показувати їхню культуру, життєві історії людей. Найбільше мене вразила сама історія головного героя. Чому я знімаю саме в Україні? Бо вважаю її дуже правдивою державою, в якій ця історія також взята зі справжнього життя. І це надає смислу цьому фільму, моїй роботі та досвіду”, – розповідає про свої враження італійський кінорежисер Массімо Гербера

Читати також:  Сьогодні Всесвітній день боротьби з діабетом

За словами Мар’яни Назарчук, фільми планують показувати на різних фестивалях. У планах авторів – зняти ще більше історій про людей, яких доля не зламала.

“Якщо цей проект піде, ми можемо зробити і двадцять, і тридцять таких серій. Можливо, це буде навіть цілий блог про таких людей”, – коментує авторка ідеї фільмів з циклу “Духовна Україна”

Маргарита ПАШКОВА для Syla. News

Фото- Мар’яна Назарчук

Syla News

-------
Loading...
269 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up