Львівгаз

Керівництво «Львівгазу» заявляє про величезні збитки

Сума збитків «Львівгазу» у 2019 рогці сягне 980 млн грн. Адже з 2016 року НКРЕКП не переглядає тариф на розподіл газу. Відтак за цей час загальна сума збитків компанії сягла 1,285 млрд грн.
Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

У «Львівгазі» кажуть, що основна проблема нового опалювального періоду – зношені газорозподільні мережі і зростаюча загроза їх аварійності. Фінансова криза, спровокована діями НКРЕКП, призведе до того, що на початку опалювального сезону 2019-2020рр у Львівській області 1 127 газорегуляторних пунктів перебуватиме в аварійному стані, довжина повністю зношених газопроводів досягне 5235,862 км. З кожним роком кількість непридатних мереж та газового обладнання лише зростає.

«Збиткові тарифи на розподіл газу та недостатність фінансування призводять до критичного стану газових мереж, створюють ризики для безпечного та стабільного газопостачання. За 4 роки їх дії збитки нашої компанії склали 1,285 млрд грн., а загалом по галузі – 20 млрд грн.», – зазначає голова Правління АТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

Через заморожений тариф на розподіл газу критично низькою залишається зарплата в «Львівгаз», а це в свою чергу спричиняє значний відтік кадрів. Від початку року з компанії звільнились 258 працівників, це 8% персоналу. У 2018 році – 427 фахівців.

Відтак у «Львівгазі» закликають усунути дискримінаційні тарифи, які вже втричі нижчі від необхідного рівня. Середній місячний платіж за надання послуг розподілу у 2018 році по Львівській області становив 89,9 грн, а це менше, ніж витрати на мобільний зв’язок та інтернет. Також у компанії вимагають компенсувати компенсувати операторам ГРМ завдані збитки.
.

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up