Олег Винник

Доспівався з рашистами. Співак Винник потрапив в базу сайту “Миротворець”

Український співак Олег Винник потрапив в базу сайту “Миротворець”, після зйомок в кліпі з російськими зірками, які підтримують агресію РФ проти України.

“Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #всеммир, спрямованої на перекладання відповідальності розв’язаної Росією (країна-агресор) війни на Україну”, – йдеться в описі на сайті про Винника.

Винник у базі сайту Миротворець

Крім Олега Винника, в кліпі брали участь зірки, які не раз висловлювалися на підтримку окупації території України: Дмитро Пєвцов, Валерія, Аскольд Запашний, Ігор Крутой та інші.

У соцмережах українці не приховували свого гніву через вчинок Винника.

“Яка гидота!!! Таке відчуття, що тебе намагається облизати гієна. Фу, гидота. Не вірю ні слову, скільки з них підтримали анексію Криму і війну на Донбасі, тепер всім мир, ага…”, “Дивно…тут мир пропонують, а на Донбасі вбили понад 10000 українців – батьків, синів, братів… дволикість “Росії”, “Якщо мається на увазі “русскій мір” (судячи з того, що бере участь Валерія), то пісня звучить зловісно”, – написали в коментарях.

Читати також:  «Вибори «П» - про «нечисть», Парубія, волосся Садового, Ляшка, Олега Винника та Міністерство культури

“Щоб був мир, Росії треба всього лише вивести свої війська з України (Донбас і Крим), і з Сирії. І хай буде – МИР”, “Слухайте, а що тут Валерія робить? Здається, коли віджимали Крим і нападали на схід України, то вона співала інакше. Ну… давайте вже… налітайте”, – обурювалися користувачі.

Пізніше в пресслужбі артиста відреагували на скандал навколо кліпу з кримнашистами. У коментарі заявили, що участь Винника в проєкті не суперечить його громадянській позиції.

Читати також:  Олег Винник став викладачем Київського університету культури

“Рішення підтримати міжнародний проєкт, який було запущено в день миру, не йде в розріз із життєвою та патріотичною позицією артиста. Згідно з умовами, учаснику необхідно було самостійно зняти на камеру те, що він хоче сказати на захист миру на планеті та вимовити фразу: “Всім мир” рідною мовою”, – виправдалися у відомстві.

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up