Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Данилюк

Данилюк – малоефективний менеджер – Офіс президента

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Данилюк подав у відставку у зв’язку з загостренням стосунків з оточенням президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє НВ з посиланням на своє джерело.

За інформацією співрозмовника видання, першою причиною відставки Данилюка є глава Офісу президента Андрій Богдан, який намагався впливати на рішення РНБО.

Залишити свою посаду Данилюк також хоче у зв’язку з тим, що олігарх Ігор Коломойський хоче збільшити свій вплив на українську політику і отримати компенсацію за націоналізацію “Приватбанку”

У свою чергу Українська правда підтверджує існування конфлікту між Данилюком та Богданом. В оточенні Данилюка кажуть, що він не зміг змиритися з методами управління Богдана. Між тим джерела УП в Офісі президента відзначають, що Данилюк зарекомендував себе малоефективним менеджером на посаді глави РНБО.

“Він ніякий і плете інтриги. Не показав результату з моменту призначення. Думали його відправити у США послом, але і це ризиковано”, – зазначило джерело.

Раніше в Офісі президента повідомили, що Володимир Зеленський розгляне заяву про відставку Данилюка після свого повернення з США.

393 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up