Южаніна

“ЄС” закликала бізнес оголосити “війну” законам про кешбек та РРО

Партія “Європейська солідарність” закликала підприємців долучитися до збору підписів на підтримку постанови про скасування законів 1053 та 1073 щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, а також до напрацювання нового закону, який врахує інтереси бізнесу.

Про це заявила депутат фракції Ніна Южаніна під час круглого столу щодо законодавчих ініціатив, що охоплюють діяльність малого і середнього бізнесу, передає сайт пресслужби політсили.

“Очевидно їх (постанови – Ред.) підтримають ті 40% наших колег, які не голосували за ухвалення цих законів. Але нам не вистачить 226 голосів, і нам потрібно декілька десятків голосів від “Слуги народу”, – зауважила Южаніна.

Читати також:  Усім мовчати! Ірині Геращенко на 5 днів заборонено працювати у Раді

Також вона закликала, попрацювати на місцях з мажоритарними депутатами, донести їм точку зору підприємців і переконати, що була допущена велика помилка.

“Якщо ми скасуємо ці закони, то виступимо з ініціативою напрацювати норми законодавства, які ми зможемо імплементувати. Ми напрацюємо той закон, який точно можна впровадити. І таким чином вирішимо проблему всіх сторін, але точно не за рахунок мікробізнесу, мікропідприємців. Щоб дати можливість працювати в нашій країні, а не в іншій”, – наголосила парламентар.

Вона зазначила, що податковий тиск на малий бізнес пропорційно вищий, ніж на великий і подібні дії влади в інтересах підвищення конкурентоспроможності торгівельних мереж.

Читати також:  Розгляд законопроєкту про землю може тривати 3-5 тижнів - депутат

“Ви, насправді, сплачуєте і у вас податкове навантаження більше, ніж, наприклад, у рітейлі. Якби зараз на цей круглий стіл ми запросили інформацію щодо податкового навантаження великих торговельних мереж, які торгують продовольчими і непродовольчими товарами, то воно точно менше, ніж у вас”, – додала парламентар.

Як повідомлялося, закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг, що включає пункт про кешбек, був ухвалений у другому читанні монобільшістю в Раді 19 вересня. “За” проголосували 237 нардепів.

185 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up