Олександр Лукашенко

Я б пішов на все, щоб взяти окупований Донбас під контроль – Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив повчити українську владу, як їй завершити війну з Росією і повернути Донбас. Відтак лідер сусідньої країни порадив Україні перейти від слів до дій.

Про це він заявив на зустрічі з українськими журналістами в Мінську, повідомляє сайт LB.ua

“Я б пішов на все. Проведення виборів? Пішов би на проведення виборів. Я б усе робив, щоб тільки вийти на той кордон і взяти під контроль. Так, там треба дати гарантії тим людям, які, як вони кажуть, воюють за свій шматок землі, за свою сім’ю, щоб репресій не було. Я не бачу тут особливих проблем, якщо хтось боїться, він вільно міг би поїхати у Росію”, – сказав Лукашенко.

Читати також:  У Лукашенка помітили симптоми коронавірусу

Він вважає, що якщо мирне врегулювання і далі залишатиметься на рівні “бажання”, то жодного прогресу досягти не вдасться.

“Я хочу, щоб ви зрозуміли мою позицію: треба робити будь-які кроки для того, щоб ця війна була припинена і ця територія почала повертатися в Україну. Війна закінчиться рано чи пізно, головне питання – щоб цей шматок благодатної землі повернути в Україну, це найбільша цінність. І тому потрібно робити будь-які кроки – по Штайнмаєру, не по Штайнмаєру. Треба відкинути усі амбіції, об’єднатися, щоб у головах це дозріло”, – сказав президент Білорусі.

Читати також:  У Золотому безпечно, як у Києві? Загороднюк прокоментував відведення військ

За його словами, це залежить від нового президента Володимира Зеленського.

“І націоналісти, і бандерівці, і східні, і западенці – це завдання Президента, він мусить їх усіх об’єднати. Треба, щоб вони за ним пішли і повірили”, – сказав Лукашенко.

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up