Тимошенко вимагає референдуму з питань відкриття ринку землі

Команда партії “Батьківщина” вимагає від президента України Володимира Зеленського ініціювати проведення всеукраїнського референдуму з питання відкриття ринку землі.

Про це заявила голова політичної сили Юлія Тимошенко.

“Сьогодні “Батьківщина” реєструє в парламенті фундаментальний законопроект “Про проведення всеукраїнських референдумів за народною ініціативою”, який регулює всі механізми їх здійснення. Також фракція вносить законопроект про зміни до Земельного кодексу України, згідно з яким рішення про долю землі можна буде приймати тільки після проведення референдуму”, – сказала Тимошенко.

Читати також:  Супрун заявила, що вакцинування використали для передвиборчих маніпуляцій

Нардеп також звернула увагу на те, що площа сільськогосподарських земель в Україні становить 42 мільйони гектарів, тобто 72% всієї території України. Політик додала, що законопроект про ринок землі, оприлюднений урядом, – допускає право продажу землі “українським підприємствам”, які за чинним законодавством можуть мати 99% іноземного капіталу.

“Якщо цей закон буде прийнятий у парламенті, і такий дозвіл, у тому числі іноземців на купівлю сільськогосподарської землі стане реальністю, то це буде означати нову колонізацію України”, – підкреслила Тимошенко.

Читати також:  «Вибори «П» - журавель у небі чи Тимошенко Президент?
266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up