Телканал 112 Україна

Нацрада не продовжила ліцензії регіональним сателітам каналу “112 Україна”

Національна рада 26 вересня розглядає питання щодо продовження строку ліцензії п’ятьом регіональним телеканалам, що мовлять під логотипом “112 Україна”. Про сам канал “112 Україна” не йдеться.

Наразі відмовлено у продовженні ліцензії телеканалам “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, повідомляє Укрінформ.

Як нагадали члени Нацради, про сам канал “112 Україна” не йдеться, він буде продовжувати мовити на супутнику.

Нагадаємо, що 19 вересня Національна рада винесла чергове попередження п’ятьом регіональним компаніям, що мовлять з емблемою “112 Україна” через порушення умов ліцензій і визначених програмних концепцій мовлення. Регулятор зобов’язав ТОВ “Новий формат ТВ”, ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Партнер ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір” і ТОВ “Лідер ТВ” упродовж місяця увідповіднити свою діяльність до вимог чинного законодавства.

Читати також:  Нацрада попередила 5 каналів за ретрансляцію телеканалу "112 Україна"

Перевіркою Національної ради, зокрема, вчергове зафіксовано, що зазначені мовники, які отримали ліцензії на конкурсі більш як чотири роки тому, самовільно змінили власні програмні концепції і відтоді ретранслюють телеканал “112 Україна”, хоча мають зовсім інші зобов’язання і повинні забезпечувати місцевою інформацією саме ті регіони, на які вони мають мовити відповідно до своїх ліцензій.

Читати також:  РНБО не буде вводити санкції проти телеканалів Медведчука

Члени Національної ради також зауважили, що телеканал “112 Україна”, а отже й п’ять цих телеканалів, поширюють спотворену інформацію про те, що в каналу “112 Україна” регулятор забирає ліцензію. Насправді канал має супутникову ліцензію, і до неї претензій немає. Інші мовники є регіональними і через порушення умов власних ліцензій позбавили жителів своїх регіонів можливості отримувати локальний контент про події місцевого значення.

199 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up