Сихів, впав кран

Кран впав внаслідок порушень вимог безпечної експлуатації

Кран, що впав на приміщення ТЦ “Арсен” у Львові на Сихові, експлуатувався з порушенням вимог технічної безпеки.

Про це IA Syla.news повідомив заступник начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Іван Мечержак.

За його словами, жодних погодних умов, які б могли призвести до падіння крану, не було. Тому фахівці зараз розглядають кілька версії Серед  них і помилка в керуванні, і проблеми з підпорами, з колією, якою пересувався кран.

Читати також:  НРЦ"Джерело"організовує свято з нагоди Дня захисту дітей у Львові

– Наразі поліція вилучила усю документацію. Серед неї і паспорт крану. Це той документ, в якому фіксуються усі технічні перевірки, які проходив кран, якщо він їх проходив, – пояснив Іван Мечержак.

За його словами, поліція допустила до місця події фахівців з Держпраці та в їхній присутності провела всі необхідні заміри. Зараз спеціалісти вивчають документацію. І схиляються до висновків, що мали місце порушення техбезпеки.

Читати також:  У спеціалізованому медзакладі на Сихові можна буде записатись до сімейного лікаря

Нагадаємо, що вранці на Сихові у Львові з будівельного майданчика фірми «Авалон» на приміщення ТЦ «Арсен» впав баштовий кран. У кабіні крану перебувала 45-річна операторка. Внаслідок падіння у неї зламано хребет.  

425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up