Жодна бельгійська компанія не згорнула діяльності на території Західної України – Ярослав Гарцула

Сьогодні бельгійський бізнес вже представлений на Західній Україні. У трьох областях – Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській  – працюють близько шістдесяти компаній з Бельгії.

Про це в інтерв’ю ІА Syla.news зазначив Почесний консул Його Величності Короля Бельгії у Західному регіоні України, бізнесмен та меценат Ярослав Гарц́ула.

За його словами, це потужні компанії, які стабільно працюють.

«Можу похвалитися як консул тим, що упродовж останніх десяти років жодна бельгійська компанія не припинила свою діяльність на Західній Україні. І це не зважаючи на ситуацію, яка є в Україні», – зазначив Ярослав Гарцула.

Читати також:  Цікавий факт про Бельгію та пиво у школах

Прикладом успішної роботи бельгійського бізнесу на наших теренах може бути діяльність компанії  «Шредер» у Тернополі.

«Це найбільший платник податків у бюджет міста. Компанія випускає світильники. За час роботи в Україні вона вже продала пів мільйона світильників. Але чим вони відрізняються від інших? Ця компанія дає гарантію на свій світильник терміном на 10 років. Вони використовують якісний метал, новітні технології. У Бельгії над новими розробками компанії працює цілий інститут», – каже почесний консул.

Читати також:  Українцям пропонують вчитися продавати шоколад в Бельгії

Він згадав також про інші успішні в Україні бельгійські компанії. Серед них – і про львівську «Скелію», що займається розробками в галузі ІТ-технологій. Сьогодні в ній вже працюють більше сотні людей.

516 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up