Ярослав Гарцула.

Українцям пропонують вчитися продавати шоколад в Бельгії

Будь-який місцевий підприємець може відкрити свою крамничку шоколаду на території Бельгії. Такий бізнес доступний всім.

Про це сьогодні під час інтерв’ю інформаційній агенції Syla.news повідомив Почесний консул Його Величності Короля Бельгії у західному регіоні України Ярослав Гарцула.

– Я пропонував туристичним компаніям організувати бізнес-групу для осіб, які мають бюджет в тисячу, дві чи три тисячі доларів. Нехай вони поїдуть до Бельгії та навчаться, як відкрити цей невеличкий бізнес, – каже він.

Читати також:  Тримовна Бельгія чудово обходиться без міністра культури - Ярослав Гарцула

Ярослав Гарцула нагадав, що більшість туристів їдуть до Бельгії саме за шоколадом. І саме тут продають найбільшу кількість солодощів в Європі. Але там виробляють і пиво, а також обробляють діаманти.

– Понад тисячу видів пива продукується на території країни. А місто Антверпен – столиця діамантів. Сюди привозять чи не всі діаманти світу, їх обробляють тут та ними торгують. Цікаво, що бізнесмен, який займається діамантами, заводить сировину на територію Бельгії і не сплачує податків. Податки він сплачує уже з продажу, коли обробив сировину та продав каміння, – розповідає Почесний консул Його Величності Короля Бельгії у західному регіоні України.

Читати також:  Жодна бельгійська компанія не згорнула діяльності на території Західної України – Ярослав Гарцула

На його думку, це дуже хороший крок фіскальних служб Бельгії щодо місцевих підприємців.

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up