Ярослав Гарцула.

Тримовна Бельгія чудово обходиться без міністра культури – Ярослав Гарцула

Бельгія має три офіційні мови – фламандську, французьку та німецьку. Всі ці три мови були в країні з початків її створення.

Про це сьогодні в інтерв’ю інформаційній агенції Syla.news повідомив Почесний консул Його Величності Короля Бельгії у західному регіоні України Ярослав Гарцула.

– Але, незважаючи на офіційну тримовність, мовної проблеми у Бельгії немає. На території Фландії є фламандська мова, на території Валонії – розмовляють  французькою, у центральній частині Бельгії – німецькою мовою. Бельгієць – це надзвичайно освічена людина, яка володіє трьома місцевими мовами. І на додачу ще й англійською. Вони вивчають ці мови з дитинства, – каже він.

Читати також:  Жодна бельгійська компанія не згорнула діяльності на території Західної України – Ярослав Гарцула

За його словами, у Бельгії не виникає конфліктів через тримовність

– Якщо порівнювати з Україною, то законодавство України передбачає тільки одну державну мову. В Бельгії ж – три. І це не перешкоджає розвиткові країни. Але у Бельгії немає міністра культури. Там кожна територія мають свою культуру. І вони допомагають один одному, – зазначив Ярослав Гарцула.

Читати також:  Українцям пропонують вчитися продавати шоколад в Бельгії
5521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up