На Закарпатті провели обшуки у братів Балогів – правозахисник

У містах Ужгород, Хуст та Мукачево (Закарпаття) розпочалися масштабні обшуки у державних установах та в окремих політичних діячів.

Про це повідомив місцевий правозахисник Роман Келемен на своїй сторінці у Facebook. За його словами, поліція працювала у посиленому режимі.

“В Ужгороді та Мукачеві проводяться чисельні обшуки у різних людей… В Хусті навіть взяли в облогу Хустську міську раду та пропускають всіх в будівлю за посвідченнями (інші кажуть, що взяли когось на хабарі). Обшуки проводяться навіть у братів Балогів (відомі на Закарпатті політики. – ред.) та їхніх друзів”, – відзначив він.

Келемен написав, що не знає, з чим це пов’язано. Він додав, що, згідно із чутками, такі заходи проводяться в рамках розслідування кримінального провадження щодо замаху на життя керівника Управління захисту економіки в області Андрія Іванківа, в якого стріляли з автоматичної зброї.

“На Закарпаття прилетіли спецпризначенці літаком та гвинтокрилом. В операції задіяні 600 спецпризначенців”, – підсумував правозахисник.

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up