Мальський отримав двох нових заступників

Кабінет міністрів призначив двох заступників голови Львівської ОДА. Ними стали колишній керівник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень та депутат Львівської облради від «Самопомочі» Іван Собко.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

«У регіонах Уряд погодив призначення Тараса Греня та Івана Собка заступниками голови Львівської обласної державної адміністрації», – говориться в повідомленні.

Тарас Грень
Тарас Грень

Нагадаємо, що Тарас Грень – юрист за фахом. Займався приватною юридичною практикою, працював заступником, а згодом і керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області. На посаду заступника голови Львівської обладміністрації переходить з посади керівника юридичного відділу.  

Іван Собко
Іван Собко

Іван Собко працював на посаді заступника керуючого справами Львівської обласної ради – начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків.

Читати також:  "Європейська солідарність" - альтернатива "русскому миру", популістам та демагогам, - Олег Синютка

Отож, обидва посадовці працювали у Львівській обласній адміністрації ще за попереднього керівника, Олега Синютки.

375 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up