27 жовтня переходимо на зимовий час

В Україні з 27 жовтня 2019 року скасовується літній час шляхом переведення о 4 ранку годинникової стрілки на одну годину назад.

Про це повідомляється у зверненні до Державного комітету телебачення і радіомовлення України заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Качки у Facebook.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 “Про порядок обчислення часу на території України” на території України 27 жовтня 2019 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад”, – йдеться у розпорядженні.

Читати також:  29 жовтня Україна перейде на зимовий час

Нагадаємо, що сучасні гаджети, наприклад, смартфони, комп’ютери, планшети самостійно переведуть годинники на зимовий час, що полегшує життя багатьом користувачам.

Перехід на зимовий час може погіршити наше самопочуття

Головна причина переведення стрілок годинників двічі на рік – економія електроенергії.

Однак після переходу на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну. Тому на адаптацію потрібен щонайменше тиждень.

У перехідний період люди часто скаржаться на нездужання, головні болі, стомлюваність і депресивний настрій. Тому за сім днів до переведення годинників на зимовий час не рекомендується братися за інтенсивні види тренувань. Медики радять у цілому знизити фізичні навантаження, щоб уникнути перевтоми.

Читати також:  Цього тижня Україна переводитиме годинники на "зимовий час"

Напередодні переведення годинників намагайтеся не затримуватися на роботі, відмовитися від важких видів діяльності. Намагайтеся протягом тижня до переходу на зимовий час відходити до сну на 15 хвилин пізніше.

260 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up