У Росії почали тестувати устаткування для роботи Рунету в умовах його ізоляції

Роскомнагляд почав встановлювати на мережах інтернет-провайдерів обладнання, яке дозволяє у разі загрози ізолювати Рунет від решти світу.

Про це заявив керівник відомства Олександр Жаров, повідомляють російські ЗМІ.

«Ми будемо спочатку проводити технічну перевірку, впливає на трафік, не впливає на трафік, чи всі сервіси працюють успішно. І потім вже протестуємо його в бойовому режимі. Поки що все йде нормально, коли експеримент завершиться, я розповім про результати», – сказав Жаров.

Читати також:  Туск припустив, що Кремль впливає на нинішню політику Польщі щодо України

За його словами, в кінці вересня Роскомнагляд почне тестувати це обладнання, так званий експеримент завершиться до листопада.

Як повідомлялося, закон про ізоляцію Рунету був ухвалений 16 квітня. Він набере чинності 1 листопада 2019 року. Окремі положення – про криптографічний захист інформації і про національну систему доменних імен – почнуть діяти з 1 січня 2021 року.

Читати також:  АТО: 26 обстрілів, 1 боєць ЗСУ поранений

У такий спосіб російська влада зможе контролювати точки з’єднання російського сегмента інтернету з зовнішнім світом. Була передбачена можливість створення інфраструктури, яка дозволить російському сегменту працювати в ізоляції, якщо оператори зв’язку не зможуть під’єднатися до зарубіжних кореневих серверів інтернету.

155 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up