продаж землі, протест

У Львові вимагали продовжити мораторій на продаж землі – відео

Фермери, представники аграрних спілок та власники земельних паїв Львівщини вимагають від влади продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до завершення війни на сході України.

Такі вимоги сьогодні були озвучені під час пікету під стінами Львівської обласної ради.

– Закон, який пропонують прийняти Верховній Раді щодо обігу землі, настільки недосконалий та не проукраїнський, що його не можна приймати, – так пояснив свою позицію один з учасників акції протесту Андрій Войтенко.

Читати також:  Аграрії принесли до Ради свиню

Вимоги протестувальників озвучив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників  Львівської області Ярослав Кардаш.

– Ми вимагаємо внести зміни до Конституції України та визначити сімейне господарство як основу сільського господарства України. Також провести повну інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення. Крім того – створити Державний земельний банк. А сам закон про обіг земель сільськогосподарського призначення винести на всенародне обговорення, – каже він.

Читати також:  Є ознаки державної зради. Депутати ЛОР зажадали відставки уряду

За словами Ярослава Кардаша, якщо всього цього не буде зроблено, то в Україні матиме місце рейдерство та нечесна конкуренція з боку тіньових виробників.

Він також твердить, що країни Прибалтики та Болгарія три роки тому відкрили свій ринок землі для продажу всім охочим. І на сьогодні 90 відсотків земель сільськогосподарського призначення цих країн вже належать іноземцям.

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up