Самозакоханість та її трансатлантичні наслідки

Прагнення бути унікальним можна назвати однією з ключових рис для будь-якого політика. Проте для політика-початківця, яким є Володимир Зеленський, надмірна самозакоханість та обожнювання з боку членів команди може зіграти поганий жарт.

Помічник президента Андрій Єрмак минулого тижня назвав Володимира Зеленського одним з провідних лідерів сучасного світу. Характеристика викликала неабиякий резонанс, адже за її допомогою член ЗеКоманди намагався дати відповідь про наміри добитися ефективного врегулювання конфлікту на Донбасі. Гасло «Хто любить мене – за мною» більше пасувало Жанні д’Арк, ніж будь-кому з сучасних політиків.

Бумеранг політичної відповідальності прилетів напрочуд швидко. Інформаційний простір США буквально вибухнув звинуваченнями на адресу Дональда Трампа за начебто здійснений ним тиск на Зеленського під час телефонної розмови у липні. Американський президент начебто вимагав від українського колеги порушити кримінальне провадження проти Хантера Байдена – сина Джо Байдена, екс-віце-президента та найбільш на сьогодні вірогідного кандидата на посаду президента від Демократичної партії. Соратники Байдена по партії, які працюють у Конгресі, почали говорити про можливий імпічмент, Трамп відбивається у властивій для себе категоричні манері.

Зеленський тим часом опинився у ситуації, коли йому доведеться коментувати  перемовини з Трампом, адже ігнорувати представників американських медіа не вийде. Звісно, можна спробувати обмежитися загальними фразами, але подібний підхід стане руйнівним для репутації українського президента у західному світі в цілому, не лише у США. Тамтешні «акули пера» не чули фраз «Преса нам не потрібна» навіть від політиків, яких вони завзято критикують.

«Одному з провідних лідерів світу», за великим рахунком, потрібно не говорити дурниць, які можуть зруйнувати двопартійну підтримку України у Сполучених Штатах. Це і є його головне завдання під час візиту на сесію Генеральної Асамблеї ООН, на жаль, навіть важливіше за боротьбу за продовження підтримки України нашими партнерами.

Євген Магда, директор Інституту світової політики 

SYLA NEWS

-------
Loading...
53 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up