Зеленський з українцями в Нью-Йорку

Просто з літака. Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з українською діаспорою

Володимир Зеленський у Нью-Йорку розповів представникам діаспори про свої плани відновлення територіальної цілісності України. 

Про це президент Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей розповів після завершення зустрічі кореспонденту Укрінформу. 

Увечері у понеділок, 23 вересня, у рамках візиту до Нью-Йорка для участі у Генеральній асамблеї ООН Володимир Зеленський провів свою першу зустріч – завітав до Українського інституту Америки, де поспілкувався з діаспорою. 

«Президент був дуже відкритий з нами. Він людина, яка має страшний тягар на своїх плечах у нинішній ситуації. Але він відверто пояснив нам деякі свої плани, зокрема щодо Донбасу, Криму», – зазначив Футей. 

Читати також:  Володимир Зеленський розповів Тому Крузу про свою роботу в кіно

Президент УККА повідомив, що громада з приємністю відзначила той факт, що Володимир Зеленський приїхав на зустріч із діаспорою найпершим чином, одразу з літака. 

«Він нас запевнив, що його шлях полягає у подальшому захисті української ідентичності, української територіальної цілісності, поверненні всіх наших територій, вигнанні ворога, який окупував Україну», – підкреслив Футей. 

За його словами, Президент також розповів про своє бачення ролі американської діаспори, зокрема, у спілкуванні з американською владою стосовно подальшого розвитку України. 

«Звісно, кожен хотів би чути більше. Але треба розуміти, що йдуть переговори. Страшні переговори. З нашими союзниками – з Америкою, Канадою, Францією, Німеччиною. І навіть якби Президент хотів сказати всі деталі, зараз цього не можна робити», – пояснив він. 

Читати також:  Офіс Президента: Зеленський – один з найбільших лідерів світу

За словами Андрія Футея, Володимир Зеленський пояснив, що очікує від зустрічі з президентом США, насамперед, відкритості.

«Президент чітко сказав, що він хоче почути від Трампа – який його план щодо України», – розповів Футей. 

За словами президента УККА, у такий «неприємний час», коли Україна опинилася в епіцентрі політичного протистояння двох американських партій, «головне, щоб ми тримали лінію, щоб надалі й республіканці, і демократи підтримували Україну, – так, як це завжди відбувалося досі». 

394 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up