брати Дубневичі

“Укрзалізниця” заявила про мільйонні збитки, завдані їй фірмами Дубневичів

Керівництво “Укрзалізниці” передало правоохоронцям матеріали про величезні збитки при закупівлі анкерів (елемент рейкового кріплення) через фірми екснардепів братів Дубневичів.

Про це написав керівник УЗ Євген Кравцов в Facebook. “Це черговий щабель у нашій непростій боротьбі за прозорий ринок закупівель УЗ. Тут маємо справу з гігантами тіньових закупівель”, – прокоментував Кравцов.

Він навів приклад, як була організована схема “накрутки” при купівлі обладнання.

“Дві компанії зі схожими назвами, упродовж 2018 – 2019 років постачали нам закладні анкери АЗ-2 під виглядом продукції вітчизняного виробника. Як показала перевірка: анкери завозили з Білорусі. Імпортував цю продукцію вітчизняний виробник через фірму-прокладку. Цікаво, що завозились анкери під виглядом заготовки, що дозволило суттєво занизити імпортне мито. Орієнтовна собівартість однієї одиниці такої “деталі” становила близько 50 грн, а Укрзалізниці її вже продавали як товар за 94 грн”, – пояснив Кравцов.

Читати також:  Правоохоронці обшукують домівку Богдана Дубневича - ЗМІ

Відтак, тільки за 7 місяців 2019 го року загальна завищення вартості могло скласти більше 60 млн грн.

“Місяць тому ми призупинили рознарядки на постачання анкерів АЗ-2 за укладеними договорами. Маю надію, що реакція правоохоронців буде швидкою та ефективною”, – сказав Кравцов.

Раніше компанію “Укрзалізниця” звинуватили в умисному оформленні тендеру на закупівлю анкерів на таких умовах, щоб в ньому перемогла компанія “ВМ трейдер”, яка належить братам Богдану та Ярославу Дубневич.

Читати також:  «Укрзалізниця» в квітні підвищить ціни на квитки

Раніше детективи НАБУ повідомили сімом особам про підозру в заволодінні 93,3 млн гривень “Укрзалізниці”. Слідство встановило, що з грудня 2015 до березня 2017 року підозрювані організували закупівлю стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами “Центру забезпечення виробництва” УЗ.

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up