митниця

Польські митники затримали колишню дружину голови Нацполіції – ЗМІ

Однією з затриманих польськими митниками при перетині кордону України виявилася колишня дружина глави Нацполіції Сергія Князєва – Вікторія.

Як ми вже повідомляли раніше, 22 вересня на кордоні було затримано громадянську дружину Князєва. Разом з нею були затримані ще двоє українців і один громадянин Хорватії.

Варто зазначити, що Вікторія є колишньою дружиною глави Нацполіції, оскільки зараз вони розлученні. При цьому, за даними ЗМІ, Князєви досі проживають разом.

Затримання відбулося на автопереході “Хребенне – Рава-Руська”. Причина – недекларування 650 тисяч євро.

Сам глава Нацполіції на дзвінки журналістів наразі ігнорує.

Сайт “Оглядач” зазначає, що на цивільну дружину глави Нацполіції оформлено більшість їхнього спільного майна. При цьому розлучення могло бути фіктивним – щоб не декларувати статки, автопарк, квартири і будинки. Так, згідно з реєстром нерухомого майна, у 2011 році Вікторія Князєва придбала дві сусідні квартири в селі Чабани Київської області загальною площею в 130 кв. м. Одна з них вказана в е-декларації Сергія Князєва як спільна власність з сім’єю.

Читати також:  Між Україною та Польщею планують відкрити чотири нових пунктів пропуску

Крім того, Князєва володіє нерухомістю в Києві, де їй належать дві квартири, які вона придбала в 2011 і 2013 роках, по вулиці Маршала Гречко та на проспекті Петра Григоренка.

У 2014 році вона придбала ще одну квартиру площею 63,1 кв. м в новобудові ЖК “Вишневий Затишок” в селі Вишневе Київської області. Ринкова вартість квартири в цьому будинку становить приблизно 40 тисяч доларів.

Через місяць після придбання квартири в Вишневому, Князєва придбала квартиру в новобудові в селі Крюківщина Київської області. Квартира площею 57,4 кв. м в цьому будинку зараз коштує 31 тис. доларів. Крім того, в Закарпатській області Вікторія Князєва придбала житловий будинок площею 48 квадратних метрів і отримала право власності на земельну ділянку 0,2069 га. У цьому ж році вона також придбала земельну ділянку в селі Шаян Закарпатської області площею 0,08 га. Згідно з інформацією з кадастрової карти, частина цієї ділянки знаходиться в лісі.

Читати також:  У США закликають Польщу змінити закон про Інститут нацпам'яті

При цьому в декларації Князєва за 2018 рік не вказаний жоден транспортний засіб.

-------
Loading...
89 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up