Василь Віконський, Соснівка, блокування

Начальник поліції Львівщини Віконський відмовився йти у відставку

Активісти запропонували начальникові Головного управління Національної поліції у Львівській області Василеві Віконському негайно написати заяву на звільнення. Задля цього вони сьогодні, після наради у Львівській обласній адміністрації щодо ситуації, що склалася у Соснівці, принесли йому аркуш паперу для цього.

Однак Віконський відмовився іти у відставку.  Навпаки, він вважає, що діяв правильно і в межах закону.

– Через деякий час, коли ви з’ясуєте всі деталі, прийдете і скажете «дякую» за те, що я вас зберіг. Я тоді вас всіх оберігав. Якби я вас не оберігав, вас би знесли цілком. А я цього не дозволив зробити, бо хотів вас оберегти, – сказав він активістам.

Щодо факту, що один з працівників поліції під час сутички 21 вересня оголив зброю та скерував її у бік беззбройних пікетувальників, то, за словами Василя Віконського, він про це знає і з’ясує, чому і як це сталося.

Читати також:  Депутатська комісія ЛОР знайшла порушення у діях поліції в Соснівці

Голова Львівської обладміністрації Мирослав Мальський теж не підтримує вимоги активісти щодо негайного звільнення у начальника головного управління Національної поліції у Львівській області.

– Законом передбачені дії, які вони мають право вчиняти. Якщо вони вийшли за рамки своїх повноважень, то вони будуть покарані. Але не мені в цьому розбиратися. Я моніторю цю ситуацію. Про це ми будемо говорити під час щотижневої апаратної наради та під час засідання сесії обласної ради. З того, що ми дізнаємося, ми будемо робити висновки. Я не маю жодних застережень щодо зміни керівників, якщо вони виходять за межі того, що їм дозволено, – сказав він.

Читати також:  Депутати Львівщини застерегли владу від капітуляції перед РФ. Голова ЛОДА з ними не згоден

Нагадаємо, що 21 вересня поліція повідомила, що отримала заяву від керівництва одного з вугільних підприємств Сокальського району Львівщини про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції «Соснівка» невідомі заблокували завантажені вугіллям вагони. Кримінальне провадження відкрите за статтею 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій та захоплення транспортного підприємства).

Правоохоронці силою розблокували колії, затримавши 28 учасників акції. При цьому постраждало восьмеро спецпризначенців.

Також сьогодні депутити Червонограда оприлюднили свої вимоги щоло звільнення Василя Віконського.


858 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up