Крах компанії Thomas Cook

Крах компанії Thomas Cook спричинив колапс на туристичному ринку

Найстаріша у світі туристична компанія Thomas Cook, заснована ще 178 років тому, припинила роботу. Усі тури і рейси оператора скасовані.

Через крах компанії проблеми із поверненням до Британії виникли у 150 тисяч людей, повідомляє сайт Бі-бі-сі.

Thomas Cook давно переживала фінансові труднощі і останнім часом вела переговори про реструктуризацію боргів.

“Попри значні зусилля, ці обговорення не призвели до підписання угоди між компанією і новими кредиторами. Компанія дійшла висновку, що у неї немає іншого вибору, окрім як негайно розпочати процес ліквідації”, – йдеться у заяві Thomas Cook.

Глава Thomas Cook Пітер Фанкхаузер каже, що дуже шкодує, що під час переговорів так і не вдалося досягти позитивного результату. Він вибачився перед мільйонами клієнтів, тисячами працівників і партнерів компанії.

Читати також:  Руку зниклого туриста знайшли у шлунку акули

“Це дуже сумний день для компанії, яка стала піонером пакетного відпочинку і зробила можливим подорожі для мільйонів людей”, – додає Фанкхаузер.

Наразі на відпочинку в різних країнах перебувають близько 600 тисяч людей, які скористалися послугами Thomas Cook, близько 150 тисяч із них – громадяни Великої Британії. Тепер їх поверненням займатиметься британське Управління цивільної авіації. Очікується, що останні туристи повернуться додому до 3 жовтня.

Читати також:  Руку зниклого туриста знайшли у шлунку акули

Thomas Cook – один із найвідоміших туристичних брендів у світі. Компанію засновано у 1841 році, вона вважається найстарішою фірмою у сфері туристичних послуг.

На сайті Thomas Cook йдеться, що вона щороку обслуговувала близько 22 мільйонів туристів на рік, а в її власності перебувають 200 готелів і 105 літаків. Компанія пов’язувала свої фінансові труднощі з великою кількістю факторів – зокрема, із брекзитом, неспокійною ситуацією у місцях відпочинку, а також сильною конкуренцією з боку онлайн-турагенцій. Також чимало туристів останніми роками віддають перевагу самостійному плануванню подорожей і взагалі не користуються послугами турфірм.

Фото – GETTY IMAGES

227 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up