Князєв назвав затримання його ексдружини "дезою

Князєв назвав затримання його ексдружини у Польщі дезінформацією

Дезінформацією назвав глава Нацполіції Сергій Князєв поширену ЗМІ інформацію про нібито затримання його ексдружини на кордоні з великою кількістю незадекларованої валюти.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Дезінформація. Сьогодні моє приватне життя стало топ-темою для обговорення. Моя колишня дружина, мати наших трьох дітей, а також я особисто стали об’єктами інформаційної атаки. Засоби масової інформації миттєво поширили “новину” про перевезення нею мало не мішків із грошима. Це брехня, яка не має нічого спільного з реальністю”, – йдеться у дописі.

Автор пояснив, що Князєва є співробітником великої будівельної компанії “Атлант” зі штатом понад 500 осіб, яку очолює 78-річний Вадим Каган.

Читати також:  На Янівському цвинтарі з'явились лампадки із польським прапором

“Вони дійсно перетинали разом кордон. На кордоні громадянин Каган заявив польським чиновникам про наявність певної суми готівки, яка належить йому. Вказані грошові кошти були отримані у результаті угоди щодо продажу торговельного приміщення у центрі столиці. Звісно, угода оформлена згідно з чинним законодавством та сплаченими податками. Але наявного пакету документів щодо задекларованих грошей польським державним службовцям не вистачило. Польськими правоохоронцями та паном Каганом було прийнято спільне рішення про пред’явлення ще деяких оригіналів. Після цього інцидент було вичерпано”, – написав Князєв.

За його словами, у цей час в автомобілі знаходився український та європейський партнери пана Кагана, а також найманий працівник фірми – “пані Князєва, яка працює у компанії не перший рік”.

Читати також:  Під час розслідування Смоленської катастрофи виявили нові подробиці

Очільник Нацполіції уточнив, що “ніяких цінностей у громадянки Князєвої не було вилучено. При собі у дамській сумочці мала особисті кошти та готівку на відрядження у сумі 2100 євро, які не зацікавили правоохоронців”.

Раніше прикордонники не підтвердили інформацію, що однією із затриманих польськими митниками при перетині кордону України була колишня дружина глави Нацполіції Сергія Князєва – Вікторія.

Фото – Укрінформ

184 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up