Соснівка блокада

Депутати Червонограда вимагають звільнити Віконського та націоналізувати «Львівську вугільну компанію»

Депутати Червоноградської міської ради вимагають притягнути до відповідальності працівників «ТОР» ГУ НП у Львівській області та «КОРД» ГУ НП у Київській області та звільнити начальника Національної поліції у Львівській області Василя Віконського за те, що 21 вересня відбувся силовий розгін активістів, які блокували вагони з вугіллям на станції Соснівка у Львівській області.

Сьогодні депутати скерували звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України, Міністра енергетики та захисту довкілля України, Міністра Внутрішніх Справ України, Директора Державного Бюро Розслідування, Голови Львівської обласної державної адміністрації та Голови Львівської обласної ради.

Читати також:  Російське вугілля і надалі возитимуть в Соснівку, - пояснення Мінекономіки

У своєму зверненні вони висловили своє обурення щодо факту силового розгону протестувальників.   

«Ми переконані, що дії працівників правоохоронних органів щодо затриманих учасників мирної акції є протизаконними та такими, що порушують Конституцію України та українське законодавство», – говориться у зверненні.

Вони також вимагають відпустити усіх затриманих та припинити будь яке провадження проти них. А також провести незалежне розслідування та аудит аудит ПАТ «Львівська вугільна компанія». І до завершення розслідування накласти арешт на вагони з вугіллям, які містять російську абревіатуру та розміщенні на залізничній станції «Соснівка». А після цього – розпочати процес націоналізації ПАТ «Львівської вугільної компанії».

Читати також:  Депутати Львівської облради просять уряд розібратися з російським вугіллям в області

Крім того, слід невідкладно прийняти на законодавчому рівні рішення щодо заборони торгівлі російським вугіллям, зазначили депутати Червоноградської міськради.

Нагадаємо, що 21 вересня поліція повідомила, що отримала заяву від керівництва одного з вугільних підприємств Сокальського району Львівщини про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції «Соснівка» невідомі заблокували завантажені вугіллям вагони. Кримінальне провадження відкрите за статтею 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій та захоплення транспортного підприємства).

Правоохоронці силою розблокували колії, затримавши 28 учасників акції. При цьому постраждало восьмеро спецпризначенців.

Syla News

515 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up