ДБР взялося за Парубія. Його підозрюють у створенні “озброєних угрупувань” в Одесі

Державне бюро розслідувань відкрило справу проти екс-голови Верховної ради України Андрія Парубія за «створення та координування озброєних угрупувань та організацію масових заворушень» в Одесі у 2014 році.

Про це у соцмережі повідомив сам Андрій Парубій.

«ДБР відкрило проти мене кримінальне провадження. За організацію захисту Одеси весною 2014-го. Щоправда, у своєму листі ДБР це називає «масовими заворушеннями», – пише екс-голова Ради.

За його словами, такий крок ДБР його не здивував.

«От що здивувало, так те, що у тексті не було (поки що) формулювань про «організацію, координацію і здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами «Майдан», «Революція Гідності»», про «незаконне усунення від влади законно обраного президента Януковича», про «захоплення влади організованою злочинною групою», про «злочинну протидію державній політиці реінтеграції України у єдиний простір з братньою Російською Федерацією» і т.д. Хоча, це вже досить виразно прочитується між рядками. Але відчайдушна протидія української влади і громадянського суспільства гібридному захопленню путінською Росією всього нашого південного сходу — восьми українських областей, через захоплення влади проросійськими силами у обласних центрах, зокрема, і в Одесі — тут вже класифікується однозначно — як «факт створення і координування Парубієм А.В. громадських озброєних угрупувань з метою вчинення масових заворушень 02.05.2014 на території м.Одеси.» У документі ДБР це вже стверджується як ФАКТ. Дійсно — нова, химерна епоха», – зазначає Андрій Парубій.

Читати також:  ДБР проводить обшук в НАБУ

Він додає, що як і на Майдані, як і в АТО, як і під час захисту наших південних областей, зупиняючи «русскую весну», він робив все можливе для захисту України.

«І так буду робити і надалі. Це знають мої друзі і соратники. І хай це завжди пам‘ятають вороги України», – підсумовує свій допис Андрій Парубій.

Читати також:  Порошенко фігурує у 8 кримінальних провадженнях, які розслідує ДБР
243 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up