В храмах ПЦУ сьогодні моляться за українські родини

У неділю, 22 вересня, в усіх храмах Православної церкви України моляться за мир і злагоду в українських родинах.

Про це повідомляє предстоятель ПЦУ Єпіфаній.

“Сьогодні в усіх наших храмах будемо разом молитися за мир і злагоду в українських родинах, за здоров’я батьків та дітей, про духовні блага і земний достаток сімей. Проситимемо, щоби милостивий Бог, молитвами Пресвятої Богородиці, святих праведних Богоотців Іоакима і Анни та всіх святих, зберіг і захистив українські сім’ї від ненависті та безвір’я, від егоїзму та насилля, від важких випробувань і поневірянь, навчив прислухатися один до одного та будувати родинні стосунки на заповідях Євангельської Правди. Нехай сімейне життя приводить до спасіння, а мир та порозуміння у родинах освітять всю Україну!”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Епіфаній прокоментував допуск представників ЛГБТ-спільноти до причастя

Зазначається також, що наступного дня після свята Різдва Пресвятої Богородиці, яке відзначали у суботу, Православна Церква вшановує пам’ять її батьків – святих Іоакима та Анни, родина яких є зразком подружньої вірності. Вони довго жили подружнім життям у злагоді та благочесті, але не мали дітей. Проте вони не впали у відчай, а з вірою невтомно молилися. “І вони отримали велику винагороду: Бог послав їм доньку, через Яку, як провіщав їм ангел божий, «зійде благословення і спасіння всьому світові, а ім’я Їй буде Марія». І вони, отримавши омріяне та ставши батьками у досить похилому віці, через свою справжню любов і смирення довірили свою довгоочікувану дитину Богові, служінню йому”, – додається у повідомленні.

Читати також:  Епіфаній розповів, чи можливі переговори з московським патріархатом

22 вересня, Православна Церква України рішенням Священного Синоду вирішила відзначати День молитви за сім’ю.

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up