Презентація книг кардинала Любомира Гузара

У Львові презентували біографію кардинала Любомира Гузара

У Львові 21 вересня під час 26-го BookForum відбулася презентація другого (доповненого) видання книжки Блаженнішого Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти», яку видали одразу чотирма мовами.

Також презентували першу біографію кардинала з серії «Видатні українці», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У презентації взяли участь Партіарх Святослав (Шевчук), упорядниця книги Оксана Климончук, редактор Володимир Ільченко та видавець Олександр Красовицький.

«Коли ми почали працювати над цієї книжкою, то самі до кінця не розуміли, що з цього вийде. Цікаво, що десь після другої чи третьої зустрічі Блаженніший Любомир мені сказав: “Ви знаєте, я почав ще уважніше прислухатися до себе і до людей, тобто як ми поводимося”», — розповіла Оксана Климончук.

Читати також:  У Львові прощатимуться з Блаженнійшим Любомиром у соборі Святого Юра

Вона зазначила, що Блаженніший Любомир завжди шанував та уважно вислуховував кожну людину, яка до нього приходила з якимось питанням.

«Перша офіційна біографія Блаженнішого Любомира написана на основі спілкування з його родичами, а також з людьми, які були близькі з ним, тобто служили, працювали чи навіть жили з ним під одним дахом», — зауважила Оксана Климончук.

Авторка біографії зазначила, що робота над книжкою тривала півроку.

Читати також:  Офіційна програма 24 Форуму видавців у Львові

«Блаженніший Любомир був кобзарем нашого часу. Він, фактично, залишив нам підвалини нової цивілізації — цивілізації Любомира — любові та миру. І я цілком погоджуюся, що ми ще вповні не усвідомили всіх перспектив, які він намалював перед українцями третього тисячоліття», — наголосив Блаженніший Святослав, а також висловив слова вдячності усім тим, хто пам’ятає його видатного попередника.

На його думку, книга «Про гріхи і чесноти» допоможе краще усвідомити велич постаті видатного українця і кардинала.

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up