Олег Сенцов, презентація книжки

Сенцов презентував у Львові книгу “Маркетер”

Український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов презентував нову книгу “Маркетер” на Форумі видавців у Львові у неділю, 22 вересня.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Щодо книги “Маркетер” – вона написана за 11 днів півтора року тому”, – сказав Сенцов.

Він додав, що у таборі суворого режиму, в якому він перебував (Лабитнангі – ред.), “не так багато вільного часу, як здається”.

“Там були канікули, вихідні, було більше вільного часу… Я давно цю книжку запланував… Це стосується усієї моєї творчості. Мені якісь речі приходять в голову, і там вони можуть сидіти роками, я їх обдумую, навіть нічого не записуючи. Ці речі визрівають… І ця книжка теж довго визрівала… Я собі прикинув, про що я хочу написати, що у мене визріло. Так вийшло, що якраз було 11 тем і 11 оповідей. Тобто, 11 оповідей і 11 вихідних. А коли такі речі збігаються, то це не випадково, значить, все правильно”, – наголосив Сенцов.

Читати також:  У Львові відбудеться 26 Форум видавців

Він зазначив, що “Маркетер” є продовженням книги “Жизня”. “Але вона (книга “Маркетер” — ред.) трохи інша (ніж книга “Жизня” – ред.). В тому плані, що в “Жизні” тільки автобіографічні оповіді, а у “Маркетері” декілька оповідей про інших людей, про моїх друзів, про тих, кого добре знаю”, – зазначив режисер.

Сенцов додав, що “Маркетер” стосується його студентських років.

Він також пояснив назву книги.

“Це було у 90-ті роки. Я вступив до інституту – Кримський факультет Київського національного економічного університету, на спеціальність “маркетинг”. І коли ми зібралися всією групою 1 вересня, то не знали свою спеціальність, не було слова “маркетолог”… І ми прийшли тоді до найсмішнішого слова – “маркетер”. Потім ми, звісно, дізналися, що є маркетологами, але минув вже рік…” – додав Сенцов.

Він наголосив, що намагається писати чесно і при цьому цікаво, і що ні в “Жизні”, ні в “Маркетері” немає вигадок, “все написано так, як було”.

На презентації книги також були присутні українська акторка Римма Зюбіна, правозахисниця, представниця Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук та інші.

Читати також:  #Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки підтримав Олега Сенцова

Додамо, що сьогодні ж у Львові біля пам’ятника Іванові Франку відбувся письменницький марафон на підтримку українських в’язнів Кремля «Листи з-за ґрат».

Участь у ньому взяли колишній політв’язень Олег Сенцов, правозахисник, дисидент Мирослав Маринович, письменник Андрій Курков, акторка Римма Зюбіна, громадський діяч Алім Алієв. Вони прочитали листи тих, хто зараз перебуває за ґратами, а також їхніх рідних.

Другий рік поспіль під час «Форуму видавців» у Львові організовують акцію на підтримку українських в’язнів Кремля. До марафону приєднується PEN Ukraine, двоє членів цієї організації – Станіслав Асєєв і Микола Семена є заручниками Кремля.

За даними Центру громадянських свобод, у Росії та окупованому Криму лишилися за ґратами щонайменше 86 людей. За даними Служби безпеки України, бойовики на Донбасі утримують у полоні 227 українців.

Фото – Укрінформ

Syla News

233 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up