Порошенко: Про грудневий путч повідомить Єлизавета Богуцька

П’ятий президент Петро Порошенко каже, що детальну інформацію про майбутній грудневий “путч” повідомить нардеп від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька, яка й анонсувала його раніше.

Про це він сказав в ефірі “5 каналу“. 

“У нас є речник з цього приводу, Ліза Богуцька. Вона заздалегідь повідомить, коли буде путч і єдине що, що зараз збирається петиція, я з подивом це побачив на сайті Офісу президента, що є необхідність пересунути путч з грудня на жовтень… Не відбирайте хліб у пані Богуцької. Бо у нас є речниця і я хотів би, щоб кожен мав свою функцію. І вона виконує те надзвичайно важливе завдання щодо організаційного комітету путчу, і вона своєчасно і заздалегідь повідомить щодо заходів по організації”, – відповів Порошенко на запитання про проведення путчу і його мету.” 

Читати також:  Порошенко: Народ знає, що робити

Як повідомлялось, казус стався із новообраною “Слугою народу”, народною депутаткою Єлизаветою Богуцькою. ЗМІ підгледіли її смс-листування із невідомою “Лєночкою”, в якій вона ненароком “злила” інформацію про грудневий путч, який нібито готує “Пєтя”.

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up