Зеленський наполягає на збереженні санкцій до відновлення миру

Офіс Президента: Зеленський – один з найбільших лідерів світу

На зустрічі, присвяченій врегулюванню конфлікту на Донбасі, в Офісі Президента активістам і блогерам довірливо розповіли, що президент Володимир Зеленський – один з найбільших лідерів світу.

Про це повідомив представник “ІнфоНапалму” Михайло Макарук на своїй сторінці в Facebook.

Зустріч з активістами і блогерами проводили помічник Президента Андрій Єрмак (член контактної групи в Мінську) а також народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко та член “З-І! Команди” Сергій Сивохо.

“Цитата дня, особисто для мене:” А ви ніколи не думали про те, що наш нинішній президент – один з найбільших лідерів цього світу … (С) Андрій Єрмак», – написав Макарук.

Журналіст, блогер Віктор Трегубов уточнив, що фразою про те, що Зеленський – найбільший лідер, Єрмак відповів на питання, як влада збираєтеся добитися виведення російських військ з Донбасу.

“Як ви збираєтеся добитися виведення російських військ з Донбасу? Чи усвідомлюєте ви, що наш президент – один з кращих лідерів сучасного світу? (Відповідь на питання, – ред). Хорове “Ні” від людей, які в мирному житті на одному гектарі не сядуть, було відповіддю. Далі нам порадили просто вірити новій команді “, – пояснив блогер.

Блогер Антон Швець на своїй сторінці в Facebook повідомив, що незважаючи на всі пояснення, вони так і не зрозуміли, як будуть відведені озброєні бойовики РФ.

“На зустрічі в АП я очікував почути детальний план і пояснення по формулі Штайнмайера. Докладна розповідь про те, як у Зе сприймають формулу було. Питань від цього менше не стало, тому як як і раніше передбачається, що вибори пройдуть після виведення всіх військ з ОРДЛО. Як це буде зроблено – неясно. Відповідь звучала як пропозиція повірити в те, що Зеленському як одному з найбільших лідерів сучасності це вдасться. Фактично ми на тих же позиціях в переговорах, що і всі роки раніше. Ніяких поступок суверенітету за словами ОП НЕ пропонує, в тому числі і з питання організації виборів. Як буде відокремлено збройне бидло від російських військ – не ясно “, – розповів Швець.

Читати також:  Зеленський вночі зустрічав повернені РФ українські кораблі

Він зазначив, що розведення військ буде строго симетричним.

“Тут же виникли зауваження, що воно вже не симетрично. І конкретні приклади. Було сказано що в питаннях симетричності ОП не закриватиме очі на будь-які дрібниці. І тільки після того, як це буде відпрацьовано на одній ділянці, буде запущено на наступній. При цьому на зараз на думку ОП, розведення в Станиці Луганській не завершено. Але при цьому опрацьовується розведення на двох інших ділянках. Макарук з “Інформнапалма” заявив, що є великі побоювання, що Генштаб дезінформує ОП про стан справ з обстрілами і розведенням. ОП висловило бажання ознайомитися з матеріалами “Напалму”. Денис Казанський запитав як розуміти ситуацію з Дебальцеве, який по Мінську наш. Відповіді я не почув, але сумніваюся що відповідь була відкритим. Що робити з Дебальцеве в контексті Мінських неясно як і роки до цього”, – пояснив блогер.

Швець підкреслив, що в ОП окремо сказали, що ця зустріч була не для відповідей на питання.

“Але ОП хоче почути претензії патріотичних організацій і розуміють громадян в форматі робочих груп і має намір продовжити подібні зустрічі і далі. На це хтось сказав, що якщо рівень інформування буде таким же, як і на цій зустрічі, то толку не буде. Фактично з нових фактів я дізнався тільки, що будуть зібрані дві групи для роботи по соціально-економічним проблемам Донецької і Луганської областей. Спочатку на підконтрольній, а потім і на окупованій території. Луганську очолить якийсь депутат з СН, донецьку Сивохо. З Сивохо пішов спілкуватися Мартін Брест – питайте у нього. Навіщо була ця зустріч крім пропозиції включатися в роботу, якщо нас це турбує, я не зрозумів. Загальний настрій тих, кого я знаю, після цієї зустрічі різко песимістичний і скептичний. Це було помітно і по сумних посмішках і по обуренню”, – заявив блогер.

Читати також:  КС забракував законопроєкт Зеленського про покарання за кнопкодавство у Раді

Він також додав, що напруга була дуже великою, і кілька разів аудиторія зривалася на крик.

“Який план у АП мені не зрозуміло, як будуть досягнуті навіть цільові показу їли незрозуміло. Запропоновано вірити “, – резюмував Швець.

Військові блогери були шоковані, що соціально-культурним аспектом реінтеграції територій Донбасу буде займатися Сергій Сивохо.

Варто зазначити, що така зустріч в Офісі Зеленського розлютила колишніх учасників АТО. Багато з них розповіли про зарозуміле ставлення і з нецензурними словами описали зустріч в ОП.

Екс-боєць АТО, блогер Мартін Брест на своїй сторінці в Facebook зазначив, що в Офісі Зеленського не чули, не чують і не будуть, судячи з усього, чути людей Донбасу – і прифронтового, і окупованого.

“Наш Уряд отримує інфу про Донбас з бадьорих повідомлень бютівця, а інфу про армію – з бадьорих рапортів ГШ. Таким чином – Армію про*бували, про*бувають і продовжать про*бувати, тисяча вибачень. Людей Донбасу і прифронтового, і окупованого – не чули, не чують і не будуть, судячи з усього, чути. А жаль. Так, і ще. Зверхнє ставлення – не кращий спосіб діалогу. Хоча який діалог, про що я… (орфографія і пунктуація автора збережені, – ред.) “, – написав блогер.

Варто зазначити, що така зустріч в Офісі Зеленського розлютила колишніх учасників АТО. Багато з них розповіли про зарозуміле ставлення до них і з нецензурними словами відгукнулись про розмову в ОП.

786 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up