Рапід Трайдент - 2019

Українці та військові НАТО звільняли заручників і долали водні перешкоди – відео

На Львівщині тривають командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2019» . Цього разу бійці на практиці навчалися звільняти заручників та долали водні перешкоди.

Відразу скажу: це два абсолютно різні завдання і виконували їх різні підрозділи. Але всі ці завдання взяті з реальних ситуацій, які траплялися, і не раз, за останні п’ять років російсько-української війни.

Репід Трайдент 2019

Отож, під час сценарію під назвою «Бій в місті» терористи захопили в заручники жінку з дитиною. Визволяли їх бійці окремої гірсько-штурмової  бригади ОК «Захід», спецпризначенці військової служби правопорядку Збройних сил України, НГУ та Нацполіції.

Репід Трайдент -2019

Під час операції одного з бійців було умовно поранено. Товариші винесли його та передали медикам. Пізніше пораненого забрав гвинтокрил.

Репід Трайдент -2019

Результат операції – звільнення заручників та арешт терористів.

Репід Трайдент - 2019

За іншим сценарієм під назвою «Заозерне», батальйонна тактична група у складі української окремої гірсько-штурмової бригади та десантно-штурмової роти 101 десантно-штурмової дивізії Збройних сил США переправлялися через водну перешкоду на БРДМах. Розвідку водної перешкоди та берегової лінії провів спеціальний підрозділ  десантників під прикриттям  вертольотів.

Читати також:  Порошенко підписав закон про допуск іноземців на військові навчання в Україні

Як стверджують учасники навчань, сучасні збройні конфлікти мають різні форми. Відповідно, тут залучаються різні види військ. Під час спільних тренувань вони  навчаються спільно взаємодіяти.

Як стверджує  командир навчальної групи військової підготовки Збройних сил Канади майор Кім Беріо, для нього ці навчання  – це можливість співпрацювати з колегами різних країн.

– Кожна країна має свої методи, які вони використовують. Але коли ми співпрацюємо, то загальна картина є більш ефективною, – каже він.

Канадський офіцер також додав, що особливо цінним для нього є спілкування з українськими військовими.

Читати також:  На Донбасі провели танкові навчання резервістів

– Українці діляться своїм досвідом, який вони здобули в зоні АТО. Канадські розповідають про свій досвід з інших бойових місій. Такий зв’язок допомагає укріпити наші відносини, – говорить Кім Беріо.

Нагадаємо, у військових навчаннях «Репід Трайдент-2019» беруть участь понад 3500 військовослужбовців із 14 країн світу. Окрім України та США до навчань залучено військовослужбовці з Канади, Великобританії, Болгарії, Литви, Туреччини, Румунії, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Польща.

Метою цьогорічних маневрів є запровадження у Збройних Силах України передових методик підготовки особового складу армій провідних країн світу, обмін професійним досвідом, покращення рівня взаємодії між підрозділами Сухопутних військ США, України, армій країн-учасниць НАТО і членів програми «Партнерство заради миру». Завершиться командно-штабне навчанні із залученням військ «Репід Трайдент – 2019» 28 вересня.

Відео надане Інформаційним агентством МО України

515 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up