Андрій Оприско

У Львові звільненого бранця Кремля зустріли вітанням «Слава Україні!»

У Львові на вокзалі 19 вересня зустріли звільненого з російського полону моряка, старшого матроса Андрія Оприска.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Оприско у числі 24 українських моряків 25 листопада 2018 року був затриманий ФСБ Росії в районі Керченської протоки після нападу на українські кораблі. Його обміняли у числі 35 бранців Кремля 7 вересня.

На Львівському вокзалі Оприска зустріли вітанням «Слава Україні!», «Героям слава!». Моряк приїхав у Львів із Одеси, де проходить службу. Він підписав контракт на службу у ВМС у 2016 році.

Читати також:  Обмін полоненими може відбутися вже сьогодні - ЗМІ

«До мене вістки з дому не доходили. Листи десь із лютого приходили і то не від рідних, але я дуже вдячний людям за підтримку. Понад 100 листів прийшло, але так по трішки видавали. Ми тримались. Підтримка була супер. Самопочуття – супер. Вони хотіли, що ми зламались, ми їм на зло спортом займались. Вони не могли це зрозуміти, чому не пригнічені, а живемо своїм життям. Ми знали, чого вони від нас чекають, а ми все навпаки робили», – каже Оприско.

Зустріч Андрія Оприска у Львові
Зустріч Андрія Оприска у Львові

Після зустрічі він одразу поїхав у своє рідне село Надітичі, що в Миколаївському районі, де його зустрічали мати і односельці.

Читати також:  У Мінську не домовилися про звільнення полонених та "хлібне перемир'я"

7 вересня відбувся обмін у форматі «35 на 35» ув’язненими між Росією та Україною.

24 українські моряки, а також політв’язні Олег Сенцов, Микола Карпюк, Станислав Клих, Едем Бекіров, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олексій Сизонович, Євген Панов та Артур Панов повернулися до України.

Фото Радіо Свобода

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up