Ні капітуляції

Під вікнами Зеленського проходить акція “Ні капітуляції”

Під офісом Президента України триває акція «Ні капітуляції», учасники якої вимагають, щоб Президент Володимир Зеленський не погоджувався на “формулу Штайнмаєра”, яка передбачає автономію ОРДЛО, вибори під дулами російських окупантів, амністію для злочинців так званих ЛНР та ДНР.

У заході беруть участь близько тисячі громадян, повідомляє крінформ.

Організатором акції виступає об’єднана неформальна коаліція громадських організацій: громадсько-політичний рух «Межа», «Відсіч», «Захисти Україну», УНСО та інші.

Серед учасників акції Микола Княжицький, Ахтем Чийгоз, Георгій Тука, Володимир Балух, Володимир Василенко, Михайло Басараб.

Акція “Ні капітуляції” під Офісом Президента / Фото: Укрінформ

Ключова вимога акції – не погоджуватися на “формулу Штайнмаєра“, яка передбачає автономію ОРДЛО, вибори під дулами російських окупантів, амністію для злочинців так званих ЛНР та ДНР. Активісти озвучили єдину позицію України для перемоги, яка містить десять пунктів.

Читати також:  Зеленський збирався на дільницю під Емінема

Біля будівлі Офісу Президента чергує швидка та кілька машин Національної поліції.

Як повідомлялось, перед початком акції організатори заходу на сторінці Facebook висунули вимоги, де вони просять органи влади дотримуватись наступної послідовності дій: повне і стале припинення бойових дій на Донбасі; виведення російських військ, роззброєння незаконних формувань; передача під контроль України або миротворцям ООН і ОБСЄ ділянки кордону, яка наразі непідконтрольна уряду. Лише після виконання цих умов, проведення виборів в окупованих частинах ДНР/ЛНР за українським законодавством.

Читати також:   «Вибори «П» - КПУ, Зеленський, Монголія та зарплата Кубіва
1166 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up