Телканал 112 Україна

Нацрада попередила 5 каналів за ретрансляцію телеканалу “112 Україна”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження п’ятьом регіональним каналам, що ретранслюють телеканал “112 Україна” (ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Лідер ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Новий формат ТВ” і ТОВ “Партнер ТВ”).

За таку санкцію на засіданні 19 вересня одностайно проголосували всі члени Нацради, розглянувши результати позапланових виїзних перевірок компаній за ліцензіями на багатоканальне мовлення (МХ-5), повідомляє Укрінформ.

Як зазначив член Національної ради Сергій Костинський, всі порушення ідентичні і стосуються всіх п’ятьох телеканалів.

“Ми регулярно проводимо моніторинги на дотримання умови конкурсу і програми концепції, які потрібно виконувати. Телеканали їх не виконують доволі давно. Черговим моніторингом мовлення від 19 липня 2019 року зафіксовано ознаки порушення Закону України “Про телебачення і радіомовлення”. Відповідно ми здійснили позапланову перевірку з 22 серпня по 23 серпня. І зафіксували порушення”, – сказав Костинський.

Читати також:  Нацрада не продовжила ліцензії регіональним сателітам каналу "112 Україна"

Він зазначив, що вкотре зафіксовано ті самі порушення. Це збільшення обсягу інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач — за ліцензією 2 год. 30 хв, фактично 22 год. 50 хв. Відсутні культурно-мистецькі, науково-просвітницькі передачі, розважальні та музичні передачі, дитячі передачі, фільмопокази. За ліцензією передбачено наявність логотипу кожної конкретної компанії, фактично є логотип “112 Україна”.

Читати також:  Нацрада вирішила призначити позапланову перевірку каналу NewsOne через телеміст з Росією

Представники цих компаній на засідання не з’явилися, незважаючи на запрошення.

-------
Loading...
57 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up