Телканал 112 Україна

Нацрада попередила 5 каналів за ретрансляцію телеканалу “112 Україна”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження п’ятьом регіональним каналам, що ретранслюють телеканал “112 Україна” (ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Лідер ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Новий формат ТВ” і ТОВ “Партнер ТВ”).

За таку санкцію на засіданні 19 вересня одностайно проголосували всі члени Нацради, розглянувши результати позапланових виїзних перевірок компаній за ліцензіями на багатоканальне мовлення (МХ-5), повідомляє Укрінформ.

Як зазначив член Національної ради Сергій Костинський, всі порушення ідентичні і стосуються всіх п’ятьох телеканалів.

Читати також:  Будівлю телеканалу "112 Україна" обстріляли з гранатомета

“Ми регулярно проводимо моніторинги на дотримання умови конкурсу і програми концепції, які потрібно виконувати. Телеканали їх не виконують доволі давно. Черговим моніторингом мовлення від 19 липня 2019 року зафіксовано ознаки порушення Закону України “Про телебачення і радіомовлення”. Відповідно ми здійснили позапланову перевірку з 22 серпня по 23 серпня. І зафіксували порушення”, – сказав Костинський.

Він зазначив, що вкотре зафіксовано ті самі порушення. Це збільшення обсягу інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач — за ліцензією 2 год. 30 хв, фактично 22 год. 50 хв. Відсутні культурно-мистецькі, науково-просвітницькі передачі, розважальні та музичні передачі, дитячі передачі, фільмопокази. За ліцензією передбачено наявність логотипу кожної конкретної компанії, фактично є логотип “112 Україна”.

Читати також:  Нацрада не продовжила ліцензії регіональним сателітам каналу "112 Україна"

Представники цих компаній на засідання не з’явилися, незважаючи на запрошення.

188 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up