протест

Активісти принесли депутатам Львова жіночу білизну

Сьогодні зранку активісти прикрасили зелені насадження коло Шевченківської райадміністрації, наче ялинки до Різдва. Тільки замість різдвяних прикрас начепили на туї жіночу білизну і фотографії членів виконкому Львівської міської ради.

Таким чином львів’яни висловили свій протест проти незаконних забудов у місті, які погоджує виконком. А також проти побудови сміттєпереробного комплексу на Пластовій.

Нагадаємо, що на час ремонту сесійної зали у Ратуші міські депутати збираються для проведення пленарних засідань у приміщенні Шевченківської райадміністрації.  І саме до них сьогодні апелюють активісти. Тому що на засідання сесії винесено 250 питань, більшість з яких стосуються землі та нерухомості у Львові.

Читати також:  "Будівництво полігонів та сміттєвих заводів – це також і справа держави", - Веремчук

Також сьогодні депутати Львівської міськради розглянуть питання про встановлення оплати за паркування для мешканців центральної частини міста. Згідно проекту ухвали, львів’янам, які паркуватимуть свої авта біля свого будинку в робочі дні з 8.00 до 19.00, доведеться платити по три гривні за годину паркування. Натомість у вихідні та святкові дні, а також вночі, авто може стояти біля будинку безкоштовно.

Читати також:  Підвищення допорогових закупівель у Львові: аргументи за і проти

Як повідомив депутат міськради Ігор Зінкевич, активісти спробували потрапити до приміщення райадміністрації, аби бути присутніми на засіданні сесії міськради, але їх не впустили. Тому вони перекрили вулицю, тобто почали безперервно ходити по тротуару. А також бити в бочки ти кричати «Ганьба».

Фото та відео з Фейсбуку

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up