В’ятрович: Робота Інституту має тривати

Історик і громадський діяч Володимир В’ятрович звільнився з посади директора Українського інституту національної памяті.

«Це були наповнені п’ять з половиною років», — написав він у своєму Facebook.

За словами В’ятровича, робота в зазначеній інституції стала щоденним продовженням Майдану для втілення його цінностей. Відтак за останні роки були відкриті архіви радянського КГБ, очищено Україну від тоталітарної символіки, учасників визвольних змагань визнано борцями за незалежність.

«Певен, робота Інституту має тривати, – зазначив В’ятрович. – Мають втілитися започатковані інституційні проекти: створення Музею Революції гідності та Архіву національної пам‘яті. Слід продовжувати роботу з популяризації історії — це знання, які роблять нас не лише розумнішими, але й сильнішими. Я отримав запевнення від Прем‘єр-міністра Олексія Гончаренка на зміну керівника, Інститут збереже статус органу влади та інструменту політики національної пам‘яті, будуть продовжені формат та напрямки роботи”.

Володимир В’ятрович також повідомив, що вже 20 вересня перебуватиме у Львові, де у залі бібліотеки Драгоманова о 19:00 говоритиме про інформаційну війну РФ проти України. Ця зустріч пройде у рамках Форуму Видавців.

Раніше ми повідомляли про те, що нова влада пообіцяла офіційній Варшаві швидке звільнення В’ятровича з посади керівника Інституту національної пам’яті.

494 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up