Онуфрій РПЦ

Священники РПЦ в Україні обговорять свою співпрацю із ЗСУ

Священники Російської православної церкви в Україні (колишня УПЦ МП) планують обговорити перспективи співпраці з військовими формуваннями України.

Задля цього 23-25 вересня 2019 року в м. Очакові Миколаївської області відбудуться щорічні збори священників, які відповідають за співпрацю зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України в усіх єпархіях РПЦ в Україні, повідомляється на офіційному сайті цієї церкви.

Читати також:  Перейменування УПЦ МП: Є закон і його треба виконувати - міністр

Під час зборів будуть обговорені актуальні питання душпастирської опіки військовослужбовців відповідно до останніх змін чинного законодавства та перспективи подальшої співпраці з військовими формуваннями України; розглянуті питання використання храмів на території військових частин згідно з наказом Генерального штабу ЗСУ від 20.11.2018 року 417 «Про затвердження положень про духовні центри Збройних Сил України»; підбиті підсумки співпраці РПЦ і військових формувань у поточному році; вивчений досвід роботи з військовослужбовцями і правоохоронцями у Миколаївській єпархії, зазначається у повідомленні.

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up