В Україні розпочалися натівські військові навчання Репід Трайдент

Від сьогодні, 16 вересня, і до 28 вересня в Україні проходитимуть наймасштабніші  навчання Збройних Сил України Репід Трайдент. Навчання відбудуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Військові навчання, відкриття

У військових навчання цього року беруть військовослужбовці з 14 країн світу. Всього тут залучено понад 3000 військовослужбовців  та 600 одиниць військової техніки, які одночасно будуть діяти на навчальних ділянках військового полігону. Унікальними будуть також і завдання, які військові підрозділи з різних країн мають виконати у тісній взаємодії.

Як повідомили ІАSyla.news у медіа-центрі Міністерства оборони України,  цьогорічний сценарій передбачає дії багатонаціональної дивізії, що протидіє зовнішньому агресору. За легендою, ворог використовує «арсенал» гібридної війни: посилює свій воєнний потенціал, нарощує угруповання поблизу кордонів, приховано підтримує терористичні угруповання, проводить інформаційно – психологічні операції та намагається дестабілізувати суспільно-політичну обстановку. Упродовж двох тижнів українські військові разом зі своїми іноземними колегами вчитимуться протидіяти цим загрозам.

Читати також:  На Яворівському полігоні відкрили kill house - відео

Концепція протидії ворожим задумам розбита на низку етапів. Кожен з них має свої чіткі часові рамки, та умови виконання.

Окрім суто «офісних» завдань, де більше потрібні навички комунікації та переговорів,  офіцери  груп ЦВС проводять інтенсивний тактичний вишкіл. Адже  підрозділи цивільно-військового співробітництва діють у районах проведення бойових дій.  З вивчення правил поведінки за умов перебування  на лінії зіткнення  розпочали курс практичних занять американські партнери.

– Сьогодні ми відпрацювали дії під час нападу ворожих диверсантів, що утворили засідки та пастки, на групу СІМІС. Це дуже важливо вміти діяти спільно, адже перемога можлива лише в консолідації всіх зусиль та знань. – каже підполковник армії США Томпсон.

Вояки Збройних сил Німеччини.

Окрім навчань військовослужбовці змагаються у різних видах спорту. До прикладу, у силових. Так, представники 10 окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід» «Едельвейс» запропонували своїм іноземним колегах по зброї зрушити з місця БМП-1, вага якої становить 13 тон. Але не традиційно, коли її заводить водій. А незвичайно – впрягтися в лямки і протягнути хоча б трішки.

Виступ фолькльорного колективу під час відкриття військових навчань

Нагадаємо, збройні навчання Репід Трайден за участю натівських військових  відбуваються в Україні на Львівщині щороку, з 2006 року. Проте нещодавно депутат від партії «Слуга народу» запропонував вивести натівських інструкторів з України, аби вони не заважали вести переговори з Москвою.

Читати також:  На Львівщині на подвір’я житлового будинку впав снаряд

Фото Syla News

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up