Телканал 112 Україна

Суд дозволив Нацраді позбавити ліцензії телеканал Медведчука

Шостий апеляційний суд дозволив Національній раді з питань телебачення і радіомовлення приймати рішення щодо продовження або анулювання ліцензії.

Про це повідомив адвокат Василь Сметана.

За його словами, рішення Апеляційного суду набирає чинності і Нацрада на найближчому засіданні вже зможе розглянути питання продовження чи припинення ліцензії телеканалу «112 Україна».

«На найближчих засіданнях Нацради з питань телебачення і радіомовлення буде питання розглянуто. Це може бути в цей четвер або в четвер на наступному тижні, наприклад. Тобто рішення суду відкрило можливість Нацраді відмовити в продовженні ліцензії телеканалу, і в разі винесення рішення про відмову продовження, ліцензія припиняє свою дію в той же день», – зазначив юрист.

Читати також:  Нацрада вимагає скасувати ліцензію каналу Мураєва

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення буде здійснювати моніторинг фільму Олівера Стоуна «Нерозказана історія України», показ якого анонсований телеканалом «112 Україна». За даними ЗМІ, канал «112 Україна» планував показати пропагандистський фільм про «громадянський конфлікт» на Донбасі, але через скандал зняв його з покказу.

Крім цього, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевіряла компанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», що ведуть мовлення в цифровому мультиплексі МХ-5 з логотипом «112 Україна».

Читати також:  Нацбанк України звільнив учасників ринку цінних паперів від необхідності отримувати ліцензії на валютні операції
288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up