Викрали золотий унітаз

З британського музею викрали золотий унітаз

У британському Оксфордширі викрали з виставки роботу художника Мауріціо Каттелана – золотий унітаз, який свого часу орендував Дональд Трамп.

Про це інформує AFP.

“Банда злодіїв у суботу викрала 18-каратовий золотий туалет з художньої виставки у британському палаці Бленхайм”, – повідомили у місцевій поліції.

Оскільки унітаз був підключений до системи каналізації та водопроводу, його крадіжка завдала істотної шкоди й привела до затоплення.

Читати також:  За з'їджену цукерку в магазині поляка на місяць посадили в тюрму

66-річного підозрюваного вже заарештували. Втім “експонат не знайдено, але ми проводимо ретельне розслідування, щоб знайти його та притягнути до відповідальності винних”, – заявили у поліції.

Золотий унітаз було встановлено в замку в рамках першої за 20 років персональної виставки Каттелана. Предмет мистецтва виконує свою функцію і відвідувачі можуть використовувати його за прямим призначенням. Кожному відводиться три хвилини. Його вартість оцінюється в 1 млн фунтів.

Читати також:  Цікавий факт про дорогу горілку, музей, крадіжку та будівельників

Раніше витвір італійського художника Мауріціо Каттелана, що отримав назву “Америка”, був виставлений у нью-йоркському музеї Гуггенхайма на прохання президента США Дональда Трампа.

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up