Парубій: Звільнення ЦВК – підготовка до демонтажу держави Україна

Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії, за проект постанови №2127 проголосували 341 депутат.

Представники опозиції у ВР вже назвали зазначене рішенням кроком до капітуляції перед РФ у питанні звільнення Донбасу та атакою на державні інституції. 

Представник президента у парламенті Руслан Стефанчук перед голосуванням зазначив, що звільнення всіх членів ЦВК відбувається “за вмотивованим поданням президента”.

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Аліна Загоруйко повідомила, що комітет підтримав дострокове припинення повноважень усього складу ЦВК. 

Натомість ексголова Верховної Ради Андрій Парубій назвав розпуск Комісії черговим кроком до узурпації влади Володимиром Зеленським та підготовки до легітимізації путінського плану щоло Донбасу.

Читати також:  "Слуга народу" може отримати одноосібну більшість у новій Верховній Раді

«Розпуск чинного складу Центральної виборчої комісії – це не просто кричуще неправове рішення, і не лише черговий крок до повної узурпації влади Президентом. Це підготовка масштабної реалізації так званого плану Штайнмайєра, а насправді – путінського плану легітимізації окупованих територій Донбасу, проведення там виборів за участю проросійських бойовиків.
Не випадково це рішення «зелені» проголосували разом з медведчуківською «Опозиційною платформою – за життя». Закликаю усі державницькі сили об‘єднувати зусилля, щоби не допустити ганебної капітуляції та демонтажу держави Україна», – написав у соцмережі Андрій Парубій.

Політолог Віктор Таран вважає, що нинішнім своїм рішенням більшість у Раді здійснила чергову атаку на державні інституції.

«Сьогоднішнє рішення є свідченням того, що мова іде не про перезапуск ЦВК на нових принципах та цінностях, а чергова атака на державну інституцію з метою використання її для легітимізації не популярних політичних рішень, тиску на опонентів та утримання політичної влади в країні. Дякую ЄС та ГОЛОС, що не підтримали рейдерську атаку на ЦВК», – пише Віктор Таран.

Читати також:  На 124 окрузі переміг Юрій Камельчук
----------------------

Коментувати

87 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up