Російський пропагандист Соловйов

Україна вибухне по західному кордону – пропагандист Кремля

Поплічник російської пропаганди з України Василь Вакаров заявив про необхідність автономії для Закарпаття і федералізації України. Його злочинні заклики підтримав головний рупор Кремля Володимир Соловйов і заявив, що скоро доля Донбасу спіткає західні українські регіони.

Про це інформує сайт «Оглядач»

Нахабні погрози на адресу України прозвучали в ефірі пропагандистської програми “Вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1” 

“Якщо говорити про Донбас, то його проблему ми не вирішимо без або федералізації, або найширшої децентралізації. Тому що у 1991 році на референдумі ті ж закарпатці проголосували за автономію Закарпатської області. А автономії вони досі не отримали”, – нахабно висловився поплічник окупантів в інформаційній війні проти України.

Читати також:  Один з лідерів партії угорців на Закарпатті розбещував дітей: поліція розпочала перевірку

У свою чергу Соловйов пригрозив, що події на Закарпатті буцім започаткують розвал української цілісної держави.

“Україна вибухне! І вибухне, швидше за все, по західному кордону. Зараз почали припиняти потоки, на яких жили цілі регіони. Місцевим баронам набагато простіше підняти прапор незалежності і сказати: “Слухай, Києве, ти вали звідси! Якщо ти нас душиш економічно, перекриваєш нам митницю, а годувати нас не можеш, ти йди гуляй”. У вас почнеться парад суверенітетів, який був в Росії у 90-х роках! Ви повністю повторюєте наш шлях!” – спробував залякати Україну топпропагандист Росії.

Читати також:  Правоохоронці провели на Закарпатті масштабну спецоперацію

Раніше ми повідомляли про те, що президент Чехії пообіцяв своє сприяння групі сепаратистів із Закарпаття.

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up