Російський пропагандист Соловйов

Україна вибухне по західному кордону – пропагандист Кремля

Поплічник російської пропаганди з України Василь Вакаров заявив про необхідність автономії для Закарпаття і федералізації України. Його злочинні заклики підтримав головний рупор Кремля Володимир Соловйов і заявив, що скоро доля Донбасу спіткає західні українські регіони.

Про це інформує сайт «Оглядач»

Нахабні погрози на адресу України прозвучали в ефірі пропагандистської програми “Вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1” 

“Якщо говорити про Донбас, то його проблему ми не вирішимо без або федералізації, або найширшої децентралізації. Тому що у 1991 році на референдумі ті ж закарпатці проголосували за автономію Закарпатської області. А автономії вони досі не отримали”, – нахабно висловився поплічник окупантів в інформаційній війні проти України.

Читати також:  Періс Хілтон веде перемовини про купівлю курорту на Закарпатті

У свою чергу Соловйов пригрозив, що події на Закарпатті буцім започаткують розвал української цілісної держави.

“Україна вибухне! І вибухне, швидше за все, по західному кордону. Зараз почали припиняти потоки, на яких жили цілі регіони. Місцевим баронам набагато простіше підняти прапор незалежності і сказати: “Слухай, Києве, ти вали звідси! Якщо ти нас душиш економічно, перекриваєш нам митницю, а годувати нас не можеш, ти йди гуляй”. У вас почнеться парад суверенітетів, який був в Росії у 90-х роках! Ви повністю повторюєте наш шлях!” – спробував залякати Україну топпропагандист Росії.

Читати також:  Москаль: Будапешт осоромився з видачею угорських паспортів на Закарпатті

Раніше ми повідомляли про те, що президент Чехії пообіцяв своє сприяння групі сепаратистів із Закарпаття.

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

89 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up